Wyślij wiadomość
Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
ZHANGJIAGANG MEDPHARM MACHINERY LTD.
Dom

ZHANGJIAGANG MEDPHARM MACHINERY LTD. Wycieczka po fabryce

Chiny ZHANGJIAGANG MEDPHARM MACHINERY LTD. Certyfikaty
Chiny ZHANGJIAGANG MEDPHARM MACHINERY LTD. Certyfikaty
Warto znów współpracować z Medpharmem. Również szybkie działania na usługi po sprzedaży pozostawiły mnie głębokie wrażenie.

—— Manusawee Wareesuwan

Lubię sterylizator tutaj działający w naszej fabryce, jest cudowny. Jest w pełni dostosowany do mojego wymagania. Przed skontaktowaniem się z wieloma dostawcami, ale mogą one

—— Marina.Stolyrova

Im Online Czat teraz
1 2 3 4 5
ZHANGJIAGANG MEDPHARM MACHINERY LTD. ZHANGJIAGANG MEDPHARM MACHINERY LTD. ZHANGJIAGANG MEDPHARM MACHINERY LTD. ZHANGJIAGANG MEDPHARM MACHINERY LTD. ZHANGJIAGANG MEDPHARM MACHINERY LTD.
Producation line
Producation line
Work shop
Machine
Accessories

Producation line

Producation line

Work shop

Machine

Accessories

Stainless steel trays, stainless steel tolley , loading cart

  • Linia produkcyjna
    MEDPHRAM chroni życie i zdrowie milionów osób dostarczających sprzęt medyczny wysokiej technologii po przystępnych cenach, które zaspokajają potrzeby organizacji medycznych. Promujemy innowacje w branży kontroli zakażeń i dostarczamy pracownikom opieki zdrowotnej informacje o najnowszych osiągnięciach w dziedzinie opieki zdrowotnej. MEDPHRAM stale pracuje nad zaspokajaniem satysfakcji klientów, pracowników i akcjonariuszy.

  • OEM / ODM
    Medphram ma zaawansowane zarządzanie produkcją i technologię autoklawowania parowego, a także kontynuuje techniczne innowacje w celu dostarczania wszelkiego rodzaju sterylizatorów parowych usług OEM / ODM.

  • R & D
    Projektowanie form, Badania, Oprzyrządowanie, Testowanie, Poprawa jakości. Każdego roku nowe formy mają być wykonane. Zaawansowane urządzenia i oczekują inżynierowie techniczni mogą zadbać o dobrą jakość kontroli form.

Szczegóły kontaktu
ZHANGJIAGANG MEDPHARM MACHINERY LTD.

Osoba kontaktowa: Ms. Juliet

Tel: + 86 15466171

Faks: +86-512-58592400

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)